Przegląd produktu
Bendin Industrial GI Perforated Cable Tray with Cover to wydajne zintegrowane rozwiązanie do zarządzania kablami, które łączyaktywna wentylacja, rozpraszanie ciepłaa takżepełna ochrona fizycznaDoskonale rozwiązuje podstawowe wady tradycyjnych taczek kablowych: akumulację ciepła w stałych zamkniętych taczkach i niewystarczającą ochronę otwartych taczek.produkt zapewnia doskonałą odporność na kurz, odporne na kroplówki, odporne na korozję i zakłócenia elektromagnetyczne, szeroko stosowane w przetwórstwie żywności, produkcji przemysłowej, okablowaniu zewnętrznym,garaże parkingowe i systemy M&E w budynkach komercyjnych.
Podstawowe specyfikacje techniczne
|
Specyfikacja
|
Parametry
|
|
Nazwa produktu
|
G.I. Perforowana tablica kablowa z osłoną
|
|
Dostępna szerokość
|
50mm / 100mm / 150mm / 200mm / 300mm / 400mm / 500mm / 600mm / 800mm / 1000mm
|
|
Wysokość szyby bocznej
|
50mm / 75mm / 100mm / 150mm / 200mm / 250mm
|
|
Standardowa długość
|
20,44 m / 3,0 m
|
|
Materiał podstawy / pokrywy
|
Q235 Stal niskówęglowa walcowana na zimno
|
|
Grubość tacy
|
1.0mm / 1.2mm / 1.5mm / 2.0mm
|
|
Gęstość pokrywy
|
00,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm (zgodnie z wielkością tacy i klasą obciążenia)
|
|
Standardy galwanizacji
|
ASTM A123 / EN ISO 1461 (galwanizowane ciepło)
|
|
Gęstość powłoki cynkowej
|
≥ 65 μm (stalowe ≥3 mm); ≥ 55 μm (stalowe <3 mm)
|
|
Specyfikacja perforacji
|
Wykonanie wzorów w formie wzorów w układzie
|
|
Klasa obciążenia
|
Łatwe / Średnie / Ciężkie
|
|
Bezpieczne obciążenie robocze
|
10 ‰ 75 kg/m (1,5-metrowy przedział)
|
|
Zakres temperatury
|
-40°C ~ +150°C
|
|
Ochrona przed wejściem
|
IP30-IP40 Równoważny
|
|
Życie w służbie
|
20 lat lub więcej (C1C2); 15 lat lub więcej (C3)
|
|
Odporność na rozpylanie solą
|
≥500h (biała rdza); ≥1000h (czerwona rdza)
|
Główne zalety
1Podwójny system wentylacji i pełna ochrona
Wykorzystując otwartą, zperformowaną podstawę o 20%~35% tworzy ciągłą konwekcję naturalną.25%~40% większa rozpraszanie ciepłaSolidny pokrywny pokrywny blok blokuje spadające przedmioty, kroplącą wodę, pył i zanieczyszczenia, zapobiegając starzeniu się kabli i uszkodzeniu spowodowanemu ekspozycją.
2Wyższa odporność na korozję
Wszystkie taśmy i pokrywy stosują całkowite galwanizowanie na gorąco, bez częściowego galwanizowania elektrycznego.środowiska przemysłowe zewnętrzne i średnio korozyjne.
3Stabilna osłona EMI i ciągłość elektryczna
Całkowicie zamknięta metalowa konstrukcja z uziemioną osłoną zapewnia zwiększoną osłonę elektromagnetyczną, zmniejszając zakłócenia między kablami zasilania a kablami sygnałowymi.Wszystkie dopasowane ocynkowane akcesoria zapewniają 100% ciągłości elektrycznej systemu bez szczelin.
4. Dwa rodzaje osłon dla wszystkich scenariuszy
Elastyczne opcje pokrycia spełniają wymagania w zakresie konserwacji, wibracji i bezpieczeństwa w różnych projektach.
Porównanie typu okładki
|
Cechy
|
Okładka z klipu
|
Włókna z zaciskiem
|
|
Prędkość instalacji
|
Szybko, bez narzędzi
|
Standardowe, z narzędziami i mocownikami
|
|
Dostęp kablowy
|
Szybkie usuwanie i wielokrotne użycie
|
Powolne usuwanie, trwałe mocowanie
|
|
Odporność na wibracje
|
Dobrze.
|
Świetnie.
|
|
Poziom bezpieczeństwa
|
Standardowy
|
Wysoka / odporna na manipulacje
|
|
Najlepsza aplikacja
|
Wnętrze, częste inspekcje i rozbudowa kabli
|
Projekty zewnętrzne, wysokiej wibracji, bezpieczeństwa i trwałe
|
Porównanie typu produktu
|
Cechy
|
Płytka z otworem
|
Otwarty zperforowany tac
|
Ciągła, zamknięta tablica
|
Taśma drabiny
|
|
Poziom ochrony
|
Wysoki
|
Średnie
|
Bardzo wysokie
|
Niskie
|
|
Rozpraszanie ciepła
|
Dobrze.
|
Bardzo dobrze.
|
Sprawiedliwe.
|
Świetnie.
|
|
Ochrona przed wejściem
|
IP30 IP40
|
IP20 IP30
|
IP40 IP50
|
IP00
|
|
Osłona EMI
|
Dobrze.
|
Częściowe
|
Bardzo dobrze.
|
Minimalne
|
|
Wydajność kosztów
|
Doskonałe (zrównoważone)
|
Średnie
|
Wysokie koszty
|
Niska ochrona
|
Scenariusze zastosowania
-
Przemysł spożywczy i napojów: Strefy mycia, ochrona przed rozpychaniami i pozostałościami kabli
-
Warsztaty produkcyjne: Przedmioty przeciwpadające do obszarów operacyjnych powietrznych
-
Instalacje zewnętrzne: Przewody odporne na działanie pogody, deszczu i śmieci
-
Podziemny parking i piwnica: Przeciwkurczowe, przeciw kropleniu kondensacji
-
Budynki handlowe: Podłogi M&E, układ kabli pomieszczonych zasilania i sygnału
Certyfikacja i wsparcie serwisowe
Zapewniamy kompletne dokumenty z testów fabrycznych, w tymcertyfikaty fabryki materiałów, sprawozdania z badań grubości cynku, dane z badań wraz ze sprayem solnym i sprawozdania z inspekcji wymiarowychDostępne są specjalne rozmiary, poziom obciążenia i pełny zestaw dopasowanych akcesoriów ocynkowanych do dopasowania całego systemu projektu.
Streszczenie producenta
Bendin Industrial jest profesjonalnym producentem precyzyjnych rozwiązań dla całej serii kanałów.koncentrując się na produkcji wysokiej jakości, stabilnej struktury, tarasów do kabli perforowanychNasze zróżnicowane specyfikacje produktów obejmują wszystkie scenariusze przewodów przemysłowych i handlowych,zapewnienie jednoosobowych standaryzowanych i dostosowanych systemów zarządzania kablami dla globalnych projektów inżynierskichWszystkie produkty są produkowane zgodnie z międzynarodowymi standardami, z kompletnymi akcesoriami i doskonałymi dokumentami certyfikującymi jakość.zdobywanie długoterminowego uznania inżynierów, wykonawców i właścicieli projektów.
Przegląd zdolności produkcyjnych
|
Kategoria
|
Specyfikacja
|
|
Producent
|
Bendin Industrial Company
|
|
Zakres produktów
|
GI Płytki z kablami perforowanymi, płytki z solidnym dnem, płytki z otwartymi drabinami, płytki pokryte
|
|
Pojemność przepustowości tacy
|
50mm / 100mm / 150mm / 200mm / 300mm / 400mm / 500mm / 600mm / 800mm / 1000mm
|
|
Pojemność wysokości bocznej szyny
|
50mm / 75mm / 100mm / 150mm / 200mm / 250mm
|
|
Standardowe długości
|
2.44m / 3.0m (długości na zamówienie)
|
|
Zakres grubości materiału
|
1.0mm / 1.2mm / 1.5mm / 2.0mm
|
|
Materiał podstawowy
|
Stal niskówęglowa walcowana na zimno, klasy Q235 (lub równoważna według specyfikacji klienta)
|
|
Rodzaj perforacji
|
Wykryte otwory okrągłe, Ø6~8 mm; otwory z szczelinami opcjonalne
|
|
Wskaźnik powierzchni otwartej
|
20%~35% (w ramach ograniczeń strukturalnych)
|
|
Proces produkcji
|
Precyzyjne przebicie CNC, spawanie ciągłe szwu, galwanizacja na gorąco
|
|
Standardy galwanizacji
|
ASTM A123 / EN ISO 1461
|
|
Gęstość powłoki cynkowej
|
≥ 65 μm (stalowe ≥3 mm); ≥ 55 μm (stalowe <3 mm)
|
|
Opcje wykończenia powierzchni
|
Galwanizowane na gorąco (standardowe); Galwanizowane elektrycznie; Pokryte proszkiem; Stal nierdzewna (304/316) na żądanie
|
|
Klasy obciążeń
|
Łatwe / Średnie / Ciężkie
|
|
Produkcja akcesoriów
|
Zgięcia (płaskie, 90°, wewnętrzne/zewnętrzne podnoszące się), sznury, krzyże, reduktory, płyty splicingowe, pokrywy, klempy pokrywcze, uchwyty wpielniacze, obwieszki trapezowe, wsparcie podstawy, pasy uziemieniowe
|
|
Certyfikacje jakości
|
ISO 9001 System zarządzania jakością
|
|
Dokumenty dostarczone
|
Certyfikaty fabryki materiałów, sprawozdania z badań grubości powłoki cynkowej, sprawozdania o zgodności wymiarowej, tabele przedziału obciążenia
|
|
Czas produkcji
|
Standardowe: 2-4 tygodnie (w zależności od wielkości i dostosowania)
|
|
Dostosowanie
|
Szerokość, wysokość, długość, wzór perforacji, grubość, wykończenie i specjalne wyposażenie
|
|
Opakowanie
|
Palety stalowe z zabezpieczeniem krawędzi; dostępne opakowania eksportowe nadające się do transportu morskiego
|
|
Transport morski
|
Warunki FOB / CIF / DAP; globalna zdolność eksportowa
|
Siła i zalety produkcji
1Ścisła kontrola surowców i stabilna jakość
Wszystkie surowce stalowe to walcowane na zimno cewki stali o niskiej zawartości węgla klasy Q235, które podlegają ścisłej kontroli w zakresie składu chemicznego, właściwości mechanicznych i jakości powierzchni.Standaryzowane przesiewanie surowców zapewnia każdej gotowej tacy ma stabilną formowalność, spawalność i wytrzymałość konstrukcyjna, unikając wahań jakości spowodowanych gorszymi surowcami.
2Precyzyjna produkcja CNC i stała wydajność
Przyjmuje zaawansowane automatyczne urządzenia do przebijania CNC w celu dokonania precyzyjnego i powtarzalnego wykonywania otworów.z jednolitym rozmieszczeniem pomiędzy nimi i czystymi krawędziami otworów. Dostępne są niestandardowe wzory perforacji w celu spełnienia specjalnych wymagań w zakresie wentylacji i zapobiegania upadkom.wyeliminowanie stężenia naprężenia i pęknięcia z powodu zmęczenia, znacznie poprawiając ogólną stabilność konstrukcyjną i odporność na wibracje.
3. Pofabrykacja Galwanizacja gorąca dla pełnej ochrony
W odróżnieniu od zwykłego przetwarzania wstępnie ocynkowanej arkuszy, wszystkie nasze tacki i akcesoria są całkowicie ocynkowane na gorąco po wytworzeniu.Cały kawałek zanurza się w stopionym cynku w temperaturze 450 °C w celu uzyskania metalochłonnej powłoki stopów cynku i żelazaWszystkie krawędzie cięcia, otwory i szwy spawania są całkowicie pokryte warstwą cynku, całkowicie eliminując ryzyko korozji wystawionej stali surowej na łącznikach cięcia.Powierzchnia nie jest łatwa do zrzucenia lub delaminacji, w celu długotrwałej ochrony przed korozją.
4- Produkcja zintegrowana pionowo i kompletne dopasowanie systemu
Realizujemy całkowitą niezależną produkcję całego systemu tacy kablowych, w tym prostych sekcji, łokci, tees, krzyże, reduktory, płyty splice,okładki i wszystkie uchwyty i akcesoria do uziemieniaWszystkie elementy wykorzystują te same surowce i zunifikowany proces galwanizacji na gorąco, zapewniając spójną grubość powłoki, właściwości mechaniczne i wygląd całego systemu.Brak problemów z korozją galwaniczną i niekompatybilnością komponentów spowodowanych mieszanymi zakupami od wielu dostawców.
5Kompletne dokumenty dotyczące jakości i identyfikowalność projektu
Każda partia produktów jest wyposażona w kompletne oficjalne dokumenty certyfikujące, w tym certyfikaty badań materiałowych, sprawozdania z badań grubości warstwy cynku,sprawozdania z inspekcji tolerancji wymiarowych i tabele danych dotyczących przedziału obciążeniaWykonalne dane jakościowe zastępują proste obietnice dostawców, w pełni spełniając wymagania dotyczące akceptacji specyfikacji i składania projektów przez wykonawców inżynieryjnych i właścicieli.
6Elastyczna personalizacja i wsparcie globalne
Na podstawie standardowych specyfikacji wspieramy indywidualne dostosowanie rozmiaru, grubości, rodzaju otworu, obróbki powierzchni i specjalnych akcesoriów.Profesjonalny zespół inżynierski ocenia racjonalność strukturalną produktów dostosowanych do potrzeb, aby zapewnić, że produkty niestandardowe mają również wykwalifikowane osiągi mechaniczne i antykorozyjneWspieramy wiele międzynarodowych warunków handlowych i nadających się do żeglugi opakowań eksportowych, zapewniając stabilną dostawę i wsparcie techniczne dla globalnych projektów inżynierskich.
Producent VS Konkurenci rynkowi
|
Cechy
|
Bendin Industrial
|
Wytwarzacz płyt pregalwanizowanych
|
Dostawca elektro-galwanizowanego
|
|
Metody galwanizacji
|
Pozbudowa z tworzyw sztucznych
|
Płytka wstępnie ocynkowana (nieobjawione krawędzie)
|
Cienkie powłoki galwanizowane elektrycznie
|
|
Gęstość powłoki cynkowej
|
≥ 65 μm
|
20 ‰ 40 μm (krzywy nieobrobione)
|
5 ‰ 15 μm
|
|
C3 Środowisko Żywotność
|
15+20 lat
|
5 ‰ 10 lat (wczesna korozja krawędzi)
|
2 ̇5 lat
|
|
Ochrona krawędzi i spawania
|
Całkowicie pokryte i chronione
|
Niepowleczone, łatwo zardzewiające
|
Niepowleczone, łatwo zardzewiające
|
|
Jakość perforacji i spawania
|
Precyzyjne przebicie CNC, ciągłe spawanie szwów
|
Niestabilna precyzja, spawanie przerywane
|
Niestabilna precyzja, spawanie przerywane
|
|
Dokumenty urzędowe
|
Standardowy pełny zestaw certyfikatów
|
Dostarczane tylko na żądanie
|
Dostarczane tylko na żądanie
|
|
Zastosowanie dodatków
|
Pełny wewnętrzny system wsparcia
|
Wymagane pozyskiwanie od wielu dostawców
|
Wymagane pozyskiwanie od wielu dostawców
|
Seria produktów i klasyfikacja zastosowań
|
Rodzaj tacy
|
Kluczowe cechy
|
Typowe zastosowanie
|
|
Płytka z perforacją (bez pokrywy)
|
Podstawa wentylowana, ściany boczne zamknięte, wykończenie galwanizowane na gorąco
|
Łatwe zakłady przemysłowe, warsztaty wilgotne, parkingi podziemne, komercyjne podnośniki kablowe
|
|
Płytka z otworem
|
Podstawa wentylowana, pełna ochrona ścian bocznych, dopasowana pokrywa z galwanizowanej masy
|
Strefy mycia żywności i napojów, warsztaty operacyjne powietrzne, chronione zewnętrzne przejścia kablowe
|
|
Płytka GI z stałym dnem
|
Solidna podstawa nieperforowana, całkowicie zamknięta konstrukcja, wysoka ochrona
|
Obszary niebezpieczne, strefy o wysokiej ochronie, całkowicie narażone środowiska zewnętrzne
|
|
G.I. Otwarty podłoże drabiny
|
Całkowicie otwarta konstrukcja stopnia, maksymalna wentylacja, lekka masa
|
Przesyłka rdzenia centrum danych, suche zakłady przemysłowe, scenariusze wymagające ekstremalnego rozpraszania ciepła
|
|
Pojemnik z pierścieniem ze stali nierdzewnej
|
304/316 materiał ze stali nierdzewnej, odporna na korozję konstrukcja perforowana
|
Zakłady chemiczne, środowiska przybrzeżne i morskie, wysokiej jakości warsztaty przetwórstwa żywności
|
Zalety związane z partnerstwem fabrycznym
Bendin Industrial koncentruje się na długoterminowej strategicznej współpracy z globalnymi firmami inżynieryjnymi, wykonawcami i dystrybutorami.ścisłe mechanizmy kontroli jakości, elastyczne możliwości dostosowywania i pełne wsparcie techniczne po sprzedaży w celu zapewnienia stabilnych, niezawodnych i opłacalnych rozwiązań dla systemów tacy kablowych.dostosowanie produktu, inspekcji jakości do globalnej dostawy i wskazówek technicznych, zapewniamy pełny cykl usług w jednym miejscu, aby zapewnić, że każdy projekt działa sprawnie i stabilnie.