سینی کابل استنلس استیل برای کابلکشی کامپیوتر، کابلهای مخابراتی، کابلهای ترموکوپل و سایر کابلهای کنترلی سیستمهای بسیار حساس مناسب است. این سینی در محافظت از تداخلات الکترومغناطیسی کابلهای کنترلی و محافظت از کابلها در محیطهای با خوردگی شدید، اثر خوبی دارد. این سینی به طور گسترده در مکانهایی که نیاز به محافظت در برابر تداخلات الکتریکی و محافظت در برابر محیطهای با خوردگی شدید دارند، مانند کارخانههای شیمیایی، مناطق ساحلی، ساختمانهای بلند، تونلهای مترو و غیره استفاده میشود. طراحی کاملاً محصور آن میتواند به طور موثر از ورود گرد و غبار و رطوبت جلوگیری کند و از عملکرد ایمن کابلها اطمینان حاصل کند.
تولید کننده سینی کابل استنلس استیل
خمکاری سینی کابل استنلس استیل یک تولید کننده با سابقه خوب در تولید تخصصی استنلس استیل است. قابلیت ماشینکاری، جوشکاری و الزامات عملیات سطحی استنلس استیل را درک میکند.
در عین حال، خمکاری سینی کابل استنلس استیل دارای مهندسان طراحی داخلی حرفهای است که میتوانند راهحلهای سفارشی (زانویی، سهراهی، کاهنده، رایزر) و پشتیبانی برای طرحبندیهای پیچیده را ارائه دهند. ما میتوانیم نقشههای حرفهای CAD را برای پروژه سینی کابل استنلس استیل شما ارائه دهیم.
کیفیت تولید خمکاری سینی کابل استنلس استیل:
جوشکاری سینی کابل استنلس استیل: درز جوش باید پیوسته، صاف (در صورت لزوم پولیش شده و صیقل داده شده) و بدون نقص باشد. خمکاری سینی کابل استنلس استیل از جوشکاری TIG استفاده میکند که انتخاب ارجح برای سینی کابل استنلس استیل پیشرفته است زیرا تغییر شکل حرارتی و آلودگی را به حداکثر میرساند.

عملیات سطحی سینی کابل استنلس استیل:
لبه سینی کابل استنلس استیل بالایی بدون پلیسه و صاف است که میتواند به طور موثر از آسیب کابل جلوگیری کند. صافی سطح (مانند برسکاری، سنگزنی، پولیش) میتواند به بهترین نحو از کابلها محافظت کند.
تجهیزات تست سینی کابل استنلس استیل:
خمکاری سینی کابل استنلس استیل دارای امکاناتی برای تست بار (عمودی و افقی)، تأیید درجه مواد (تحلیل طیفی) و بازرسی یکپارچگی جوش است. اطمینان حاصل کنید که سینیهای کابل استنلس استیل واجد شرایط و رضایتبخش دریافت میکنید.
خمکاری سینی کابل استنلس استیل میتواند مواد سینی کابل استنلس استیل و سناریوهای کاربردی را به شما ارائه دهد:
304/304L: نوع عمومی، با مقاومت خوب در برابر خوردگی در اکثر محیطهای صنعتی و داخلی.
316/316L: مقاومت عالی در برابر خوردگی، مناسب برای محیطهای ساحلی، شیمیایی، دریایی و با کلر بالا.
درجات دیگر (321، 317L، دوفاز): مناسب برای کاربردهای خاص دمای بالا یا خوردگی شدید.
کارخانه خمکاری سینی کابل استنلس استیل میتواند گواهی تست (MTC) یا گواهی انطباق (CoC) را برای اطمینان از اینکه سینی کابل استنلس استیل دریافتی شما قابل ردیابی به منبع مواد است، ارائه دهد و درجه و ترکیب آن را تأیید کند.
خمکاری سینی کابل استنلس استیل محصولات مطابق با استانداردهای شناخته شده بینالمللی و ملی را تولید میکند. استانداردهای کلیدی عبارتند از:
IEEE 1222 / NEMA VE 1: استاندارد سیستمهای سینی کابل فلزی در ایالات متحده.
IEC 61537 / BS EN 61537: استانداردهای بینالمللی و اروپایی.
استانداردهای ASTM: برای خود ماده استنلس استیل (به عنوان مثال، ASTM A240 برای ورق/صفحه).
کدهای محلی/ملی: NEC (کد ملی برق) در ایالات متحده و غیره.
| انتخاب درجه مواد بر اساس محیط عملیاتی |
| محیط / صنعت |
درجه استنلس استیل توصیه شده |
ویژگیهای کلیدی و منطق |
| صنعتی عمومی / داخلی |
304 / 304L |
مقاومت عالی در برابر خوردگی عمومی. مقرون به صرفه برای محیطهای داخلی، خشک یا کنترل شده بدون کلر. |
| کارخانههای فرآوری شیمیایی |
316 / 316L |
مقاومت برتر در برابر اسیدها، قلیاها و مواد شیمیایی صنعتی. محتوای مولیبدن کلیدی است. |
| ساحلی / دریایی فراساحلی |
316 / 316L |
ضروری برای مقاومت در برابر اسپری نمک و خوردگی حفرهای/شکافی ناشی از کلر. 304 به سرعت خورده میشود. |
| مواد غذایی و آشامیدنی، داروسازی |
304 / 316 (پولیش شده) |
بهداشتی، تمیز کردن آسان. 316 برای مناطق شستشوی با رطوبت بالا/کلر دار ترجیح داده میشود. اغلب یک پرداخت برس خورده یا پولیش شده #4 مشخص میشود. |
| تصفیه آب و فاضلاب |
316 / 316L |
در برابر کلرها، سولفیدها و مواد شیمیایی مختلف مورد استفاده در فرآیندهای تصفیه مقاومت میکند. |
| مناطق با دمای بالا |
321 یا 316H |
درجه 321 تیتانیوم برای تثبیت در برابر رسوب کاربید اضافه شده است، که آن را برای سرویس طولانی مدت در دمای بالا (تا حدود 800 درجه سانتیگراد) مناسب میسازد. |
| خوردگی شدید (کاغذ و خمیر، شیمیایی) |
317L، 904L، یا دوفاز (2205) |
محتوای آلیاژ بالاتر (Mo، Cr، Ni) برای شرایط سخت. استنلس استیل دوفاز استحکام عالی و مقاومت در برابر کلر را ارائه میدهد. |
| مشخصات رایج و کلاس بار (بر اساس NEMA VE 1 / IEEE 1222) |
| کلاس بار (NEMA) |
ضخامت معمول ریل جانبی (گیج/میلیمتر) |
ضخامت و فاصله معمول پلهها |
کاربردها و نکات رایج |
| سبک (LD) |
~14 گیج. (~1.9 میلیمتر) |
پلههای سبکتر، فاصله بیشتر (به عنوان مثال، 9 اینچ / 225 میلیمتر). |
کابلهای کنترلی/ابزار دقیق سبک، کابلکشی اداری. برای مسیرهای کابل برق مناسب نیست. |
| متوسط (MD) |
~12 گیج. (~2.6 میلیمتر) |
پلههای استاندارد، فاصله متوسط (به عنوان مثال، 6 اینچ یا 9 اینچ / 150 میلیمتر یا 225 میلیمتر). |
کلاس کاربرد عمومی. کابلهای برق و کنترل مخلوط در کارخانههای صنعتی. |
| سنگین (HD) |
~10 گیج. (~3.4 میلیمتر) یا ضخیمتر |
پلههای سنگینتر، فاصله کمتر (به عنوان مثال، 3 اینچ یا 6 اینچ / 75 میلیمتر یا 150 میلیمتر). |
کابلهای برق سنگین (MV/HV)، پر کردن متراکم کابل، دهانههای پشتیبانی طولانی. |
| فوق سنگین (EHD) |
>10 گیج. (>3.4 میلیمتر) |
پلههای بسیار سنگین، فاصله کم (به عنوان مثال، 3 اینچ / 75 میلیمتر). |
بارهای شدید، زیرساختهای حیاتی (نیروگاهها، صنایع سنگین)، کانال کابل. |
| سینی عمودی (VTY) |
طبق MD/HD/EHD |
طراحی ویژه با فاصله کم پلهها (حداکثر حدود 4 اینچ / 100 میلیمتر) و اتصالات با استحکام بالا. |
به طور خاص برای کاربردهای رایزر عمودی برای ایمن کردن کابلها در برابر گرانش طراحی شده است. |
| انواع رایج سینی و مشخصات طراحی |
| نوع سینی |
ویژگیهای کلیدی |
ابعاد معمول (عرض × ارتفاع) |
بهترین محیط استفاده |
| نوع نردبانی |
تهویه شده، با ریلهای جانبی و پلهها. بهترین برای اتلاف حرارت و کابلکشی/بستن آسان. |
عرض: 50 میلیمتر تا 1200 میلیمتر |
رایجترین. کف کارخانه، گالری کابل، هر جایی که تهویه لازم باشد. |
| ارتفاع: 50 میلیمتر تا 200 میلیمتر |
| کف جامد (کانال) |
پایه فلزی پیوسته با کنارههای تهویه شده یا جامد. ارائه میدهد حداکثر پشتیبانی و محافظت از کابلعرض: 50 میلیمتر تا 600 میلیمتر |
عرض: 50 میلیمتر تا 900 میلیمتر |
مناطق گرد و غبار، محافظت جزئی در برابر چکه، کابلهای حساس نیازمند محافظت، مسیرهای افقی.ارتفاع: 50 میلیمتر تا 150 میلیمتر |
| توری سیمی |
| ساخته شده از سیم استنلس استیل. |
سبک، بسیار تهویه شده، نصب و اصلاح آسان.عرض: 50 میلیمتر تا 600 میلیمتر |
مراکز IT/داده، ساختمانهای اداری، تجاری سبک. برای بارهای صنعتی سنگین مناسب نیست. |
ارتفاع: 25 میلیمتر تا 100 میلیمترکانال / سوراخدار |
| کانال منفرد و سوراخدار. ساده، کم هزینه برای |
| مسیردهی کابل سبک |
روی دیوارها یا سقفها.عرض: 50 میلیمتر تا 150 میلیمترسیمکشی ماشین، تابلوهای کنترل کوچک، حلقههای ابزار دقیق سبک. |
ارتفاع: 25 میلیمتر تا 50 میلیمتر |
مزایا و ویژگیهای محصول |
| 1. محافظت از کابل: سینیهای کابل کانالی محافظت خوبی را برای جلوگیری از آسیب دیدن، فشرده شدن یا خم شدن کابلها فراهم میکنند و عمر مفید کابلها را افزایش میدهند. |
2. مدیریت کابل: این امکان را فراهم میکند که کابلها به طور مرتب چیده و سازماندهی شوند و به تمیز نگه داشتن سیستم سیمکشی و نگهداری آن کمک میکنند.
3. انعطافپذیری: طراحی انعطافپذیر است و میتوان آن را در صورت نیاز برش داد، متصل کرد و تنظیم کرد تا با نیازهای سیمکشی و محدودیتهای فضایی مختلف سازگار شود.
4. سازگاری محیطی: مناسب برای انواع شرایط محیطی، از جمله محیطهای داخلی و خارجی، مرطوب، خورنده یا با دمای بالا.
5. قابلیت اطمینان: ساخته شده از مواد بادوام، میتواند وزن و فشار محیطی را تحمل کند و پشتیبانی و محافظت طولانی مدت و قابل اعتماد از کابل را فراهم کند.
6. مزایای هزینه: در مقایسه با سایر روشهای مدیریت کابل، مانند سیستمهای کانال یا کابلهای مدفون، سینیهای کابل کانالی معمولاً ارزانتر و نصب و نگهداری آنها آسانتر است.
7. تعمیر آسان: ساختار آن تعمیر، تعویض یا اضافه کردن کابلها را نسبتاً ساده میکند و زمان خرابی و هزینهها را در طول نگهداری کاهش میدهد.
8. عملکرد محافظتی خوب: ساختار بسته دارای اثر محافظتی خاصی در برابر تداخلات الکترومغناطیسی است و برای کابلکشی کابلهای حساس به محیطهای الکترومغناطیسی مناسب است.
9. ضد گرد و غبار و ضد آب: ساختار بسته به طور موثر از ورود بخار گرد و غبار و آب جلوگیری میکند و برای محیطهای با رطوبت بالا و گرد و غبار بیشتر مناسب است.
10. زیبا و مرتب: ساختار بسته میتواند کابلها را بپوشاند و زیبایی سیمکشی را حفظ کند، که برای استفاده در مکانهایی با الزامات ظاهری مناسب است.
شهرت و تجربه پروژه خمکاری سینی کابل استنلس استیل:
خمکاری سینی کابل استنلس استیل دارای شناخت خوب در صنعت است: خمکاری سینی کابل استنلس استیل به مدت 10 سال در زمینه خمکاری سینی کابل استنلس استیل فعالیت کرده و نظرات خوبی از مشتریان داخلی و بینالمللی دریافت کرده است.
خمکاری سینی کابل استنلس استیل دارای قابلیتهای قوی برای اطمینان از تحویل روان سفارشات پروژه شما و ارائه پشتیبانی قابل اعتماد برای سفارشات شما است.
خدمات و پشتیبانی خمکاری سینی کابل استنلس استیل:
پشتیبانی پیش از فروش:
در طول مراحل قیمتگذاری و طراحی، خمکاری سینی کابل استنلس استیل به سرعت و با حساسیت پاسخگو خواهد بود و تحت هدایت مهندسان فنی حرفهای، مناسبترین طرح و پشتیبانی پروژه سینی کابل استنلس استیل را به شما ارائه خواهد داد.
خط تولید حرفهای، تولید و بازرسی خمکاری سینی کابل استنلس استیل تضمین میکند که سفارشات شما به طور مداوم به موقع تحویل داده میشوند، که همیشه نشانه خوبی از خمکاری سینی کابل استنلس استیل بوده است.خدمات پس از فروش
برای خمکاری سینی کابل استنلس استیل: ما به سرعت هرگونه مشکل مربوطه را در زمینه سینی استنلس استیل رسیدگی خواهیم کرد، قطعات یدکی را ارائه خواهیم داد یا فناوری نصب به موقع را ارائه خواهیم داد.
سوالات متداول1. آیا شما تولید کننده هستید؟



بله، ما بیش از 30 سال است که در این زمینه تخصص داریم.
2. آیا میتوانید نمونه ارائه دهید؟
بله، ما میتوانیم نمونهای را با کاتالوگ خود ارائه دهیم. (اما هزینه پیک بر عهده شما خواهد بود.
3. چه نوع شرایط تجاری را میتوانید بپذیرید؟
پرداخت: T/T، L/C، ، CreditCard، PayPal، Western Union.
4. شرایط حمل و نقل شما چیست؟
FOB، CNF، CIF، DDU، DDP.
5. زمان تحویل شما چگونه است؟
ما همیشه مواد کافی برای نیازهای فوری شما آماده داریم. سریعترین زمان تحویل فقط 10 روز است. پس از سفارش، زمان دقیق تحویل و برنامه تولید را ارسال خواهیم کرد.